Ons team

Het kernteam bestaat uit ervaren culturele organisatoren, eventmanagers en marketeers en wordt aangevuld met jonge talenten en stagiaires.

Lidwien Hupkens

Projectleider
lidwien@bredabuiten.nl

Julia van Engelen

Beleidsadviseur Cultuur gemeente Breda
j.van.engelen@breda.nl

An van Dixhoorn

Commerciële programmering
an@bredabuiten.nl

Marc Eysink Smeets

Culturele programmering
marc@bredabuiten.nl

Anouk Stobbelaar

Marketing & communicatie
anouk@bredabuiten.nl

Rianne Cranshof

PR en marketing
rianne@bredabuiten.nl

Luuk Drijfhout van Hooff

Marketing & communicatie
luuk@bredabuiten.nl

Danielle Hoefnagel

Programma content en creatie
danielle@bredabuiten.nl

Anna Zwezerijnen

Programma medewerker
anna@bredabuiten.nl

Myrthe Koppelaar

Content creatie
myrthe@bredabuiten.nl

Dankjewel Breda!